Steroid Satış . testosteron .anabolizan .anabolik .androjen .deca droblin .enanthe.danabol .sus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Steroid Satış . testosteron .anabolizan .anabolik .androjen .deca droblin .enanthe.danabol .sus

Steroid Satış . testosteron .anabolizan .anabolik .androjen .deca droblin .enanthe.danabol .sustanon .metan.trenbolen.anapolon.primabolan .dianabol

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapavrupa steroid

http://koxpcu.full-forum.com/

Primabolan Depot Nedir

YazarMesaj
Steroid
Admin
Admin
Steroid

Film Sever : 3853
Yardım Sever : 1

Primabolan Depot Nedir Empty
MesajKonu: Primabolan Depot Nedir   Primabolan Depot Nedir Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2014 6:55 pm

S.a sizi biraz primabolan bahsediyim kendim kullandım deneyımlerimi anlatıcam biraz

ilaçdan bahsediyim biraz size primabolan vucutta boşa giden proteini vucutta degerlendirmeye yarayan bi ilaç ahım şahım bi ilaç olmasada temız kas kutlesi vermesi sebebiyle aslında kalıcı kas yapmada üsdüne yok diyebılırız ve nerdeyse yan etlkisi yok denılecek kadar az bi tek kotu yanı igneden sonra sızlatıyor ilacın kötu yanı depot 

depot dedin bilinki etkisi 3 haftada devreye giren 6 haftada zirveye çıkan bi ilaç demek
ilacın kotu bı yanıda 8 haftadan sonra hiç bi etkisi olmuyor 

ilk başlayan ve orta sınıf sporcu için gayat ideal bi anabolizan 

kullanımı
kadın haftada 100 mg 1 ampul
erkek haftada 300 mg 3 ampul

ilaç en ıyı sustanonla kombine ediliyor haberinize
https://testosteron.forum.st/

Primabolan Depot Nedir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Primodian Depot nedir